Grudniowe podsumowania

Grudniowe podsumowania

  • 2019-12-31

Grudzień – czas podsumowań i oczekiwania na cud... W tym oczekiwaniu uczniowie klas 1- 3 brali udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez nauczycielkę języka niemieckiego panią Iwonę Kowalską p.t. "Flagi krajów niemieckojęzycznych". Jeszcze jeden konkurs plastyczny został przeprowadzony w naszej szkole przez panią Małgorzatę Sosnowską "Boże Narodzenie – nasze tradycje".

          5 grudnia w hali sportowej naszej szkoły było wesoło i kolorowo: uczniowie uczestniczyli w zabawnych mikołajkowych konkurencjach przeprowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego panią Paulinę Kłundukowską i pana Grzegorza Sobieckiego, by "zasłużyć" na wizytę Świętego Mikołaja.

          Świąteczny nastrój towarzyszył również przedstawicielom klasy 3 podczas Wernisażu Nasze Betlejem w Krajence.

Dumni jesteśmy z Dawida Gokierta, ucznia klasy 8, który 14 grudnia reprezentował naszą szkołe na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu w finale II edycji konkursu Pix Programming Challenge.

          20 grudnia odbyły się szkolne Jasełka przygotowane przez uczniów klas 2, 5b i 6a. Później każda klasa udała się do swojej sali lekcyjnej na Wigilię klasową.

          Niech życzenia i marzenia wypowiedziane w ten magiczny czas spełnią się w Nowym 2020 roku!